Wynajem samochodu z oc sprawcy w Szczecinie i okolicach

Każdy spotka się z sytuacją, że miał stłuczkę pojazdem i często jest to z winny innego kierującego. Wtedy staje przed dylematem co z uszkodzonym autem. Auto najprawdopodobniej nadaje się do naprawy ale co w tym czasie robić bez samochodu? Rozwiązaniem jest wynajem samochodu z oc sprawcy. Można tego dokonać bezpośrednio w wypożyczalni samochodów Szczecin która oferuje wynajem samochodu o tej samej klasie jak uszkodzony pojazd. Nie trzeba brać pojazdu często nie tego co się posiada od ubezpieczalni.

Auto zastępcze należy się każdemu kto utracił auto w wypadku, kolizj. Auto przysługuje zarówno osobom prywatnym, które wykorzystują auta do dojazdów do pracy czy nawet na siłownię a także firmom, które samochody czy to osobowe czy dostawcze mają do dyspozycji firmy. Ubezpieczalnia nie ma prawa odmówić nikomu samochodu. Nie ma prawa również narzucić wyboru wypożyczalni czy też samochodu. Ważne jest aby wynajem samochodu z oc sprawcy nie był klasy wyższej niż dotychczas użytkowany i utracony w wypadku.

Wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych Szczecin dokona za Państwa wszelkich formalności związanych z wynajmem pojazdu także Państwo możecie wykorzystywać samochód bez przeszkód i bez ograniczeń do momentu gdy auto zostanie naprawione lub pieniądze za uszkodzony samochód trafią do ręki. Ubezpieczalnie specjalnie zaniżają okres na jaki dają samochód aby ograniczyć koszta. Wypożyczalnia samochodów auto67.pl pozwoli, że ten okres będzie dłuższy i w żaden sposób nie zakłóci użytkowania pojazdu. Co najważniejsze wynajęty samochód dostanie osoba poszkodowana za darmo. Co oznacza, że nie wyda nawet złotówki za wynajęte auto. Wszelkie formalności dokona obsługa. Jest to bardzo wygodne i nie uciążliwe w przypadku gdy już jest problem z własnym uszkodzonym samochodem.

Gdzie zatem udać się po wynajem samochodu z oc sprawcy?

Polecam w przypadku gdy jest się poszkodowanym z korzystania z usług wypożyczalni samochodów w Szczecinie auto67.pl i ich usługi: „auto zastępcze z oc sprawcy za darmo”, w której to usłudze zawarte jest wydanie, odbiór, podstawienie auta pod wskazany adres a także przygotowanie wszelkich dokumentów dla ubezpieczalni sprawcy tak aby poszkodowany nie musiał się martwić formalnościami a mógł się cieszyć wynajmem auta.

3 komentarze do “Wynajem samochodu z oc sprawcy w Szczecinie i okolicach”

  1. Auto uszkodzone w wypadku i klops jak się okazuje. Na szczęście jak widać są firmy zajmujące się wynajmem aut w takich sytuacjach. Dziękuje 😉

  2. Ciekawy artykuł. Jeśli przydarzy mi się wypadek na pewno skorzystam z możliwości wzięcia auta zastępczego.

Możliwość komentowania jest wyłączona.